III NIEDZIELA WIELKANOCY

14 kwietnia 2024

1.

W dzisiejszą trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu. Zapraszamy na cotygodniowe Kręgi Biblijne, które odbywają się po wtorkowej Eucharystii.

2.

Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.

3.

We wtorek 16 kwietnia na godz. 19.00. zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne.

4.

Jutro po wieczornej Mszy Św. ostatnia już w tym roku katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, natomiast w sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00 Msza Św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

5.

Solenizantów i jubilatów zapewniamy o życzliwości i modlitwie. Zmarłych Parafian polecamy Bożemu miłosierdziu…