OGŁOSZENIA PARAFIALNE -14 lipca 2019

1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

2. Porządek nabożeństw w naszym Sanktuarium
ŚRODA –17:45
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
CZWARTEK – 17:45
Litania do Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, patrona parafii.
PIĄTEK –17:00
Wystawienie  NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:45-
Nowenna do Bożej Opatrzności
/w pierwszy piątek miesiąca po nowennie, litania do Serca Pana Jezusa /.
Niedziela –14:45
Koronka do Bożego Miłosierdzia
Pierwsza sobota miesiąca  –17:35
Zmiana tajemnic różańcowych  /spotkanie modlitewne wszystkich róż różańcowych /. Różaniec prowadzą z kapłanem poszczególne róże.
Ostatnia niedziela miesiąca  – 9:45
Nowenna do Bożej Opatrzności.
3. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy w niedziele 21 lipca po sumie / Msza Św. celebrowana o godz. 10:00 /.

4. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów.
5. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Romualda Bożyczko i śp. Kazimierza Rosteckiego. Wieczny odpoczynek…

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
·         15.07 (poniedziałek) – Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
·         16.07 (wtorek) – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

[/responsivevoice]