XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20 października 2024 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. W tym dniu naszą modlitwą, a także materialną ofiarą możemy wspomóc wszystkich, którzy angażują się w dzieło misyjne Kościoła – misjonarki i misjonarzy świeckich i duchownych oraz ich różnoraką działalność.
  1. Każdego wieczoru o godz. 17:30 zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwa. Dzieci zapraszamy we wtorek i czwartek.
  1. Zbliża się miesiąc listopad, który poświęcony jest modlitwie za naszych zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni wyłożone zostały specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie. Wypełnione kartki można składać do skrzynki przy ołtarzu MB bądź przynieść do zakrystii czy kancelarii.
  1. W niedzielę 3 listopada nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną. Wizytację w tym roku przeprowadzi Ks. Bp Janusz Ostrowski szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  1. Jutro po Mszy Św. wieczorowej spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych . Zapraszamy
  1. Wszystkich obchodzących urodziny i imieniny zapewniamy o życzliwości i modlitwie. W modlitwach w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych Parafianach…