XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Przypominamy, że rozpoczynający się jutro lipiec tradycyjnie poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa. W lipcowe dni zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa. Natomiast w środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania. W pierwszy piątek przed południem odwiedzimy starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu zapraszamy na modlitwę adoracyjną od godz. 17.00 i do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W pierwszą sobotę przed Mszą wieczorną odprawimy wynagradzające nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Róże różańcowe.

3. Po pięciu latach pracy w naszej parafii kończy posługę wśród nas ks. Wojciech na mocy dekretu Księdza Arcybiskupa zostaje skierowany do pracy jako kapelan szpitala. Za gorliwą pracę serdecznie mu dziękujemy i otaczamy swoja modlitwą na dalszą posługę kapłańską w nowym miejscu. Pożegnanie Ks. Wojciecha dziś na Mszy Św. o godz. 15.00.

4. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.