NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO– 13 stycznia 2019
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

2. W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa. Polecajmy w naszej modlitwie młodzież przygotowująca sie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. polecajmy modlitwie także ich rodziców i opiekunów

3. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, „aby byli jedno”, w najbliższy piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

4. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy na najbliższe dni od 14 do 19 stycznia 2019r.

PONIEDZIAŁEK  – 14 stycznia, od godz. 16:00

Jaroty ul. Stawigudzka 7,  8C,  9.

WTOREK – 15 stycznia, od godz. 16:00

Jaroty ul. Stawigudzka 8A, 10, 12.

Bartążek ul. Liściasta

ŚRODA – 16 stycznia, od godz. 16:00

Jaroty ul Stawigudzka – 8B, 14, 16.

Olsztyn ul. Srebrna 1.

Bartąg ul. św. Jana

CZWARTEK – 17 stycznia, od godz. 16:00

Olsztyn ul. Srebrna 2, 3, 4.

Bartąg ul. Klonowa i ul. Lipowa / Leśny zakątek /

PIĄTEK – 18 stycznia, od godz.16:00

Jaroty ul. Kryształowa

Olsztyn, ul. Srebrna- 5, 6, 8.

Olsztyn ul. Złota 1, 3.

SOBOTA 19 stycznia,

od godz. 12:00

Jaroty ul. Porcelanowa

Olsztyn ul. Złota 2,4, 5, 6.

Bartąg ul. Przyrodnicza, Truskawkowa, Olchowa, Głogowa, Orzechowa i domy przy drodze na Butryny.