Modlitwa za zmarłych – wypominki

Wypominki (na Górnym Śląsku zalecki) – forma modlitwy błagalnej za zmarłych, polegająca na wyczytywaniu ich imion, Wyróżnia się wypominki jednorazowe,LISTOPADOWE, oktawalne i roczne. Bywają też półroczne i kwartalne. Wypominki jednorazowe odczytuje się na cmentarzu, LISTOPADOWE  odczytuje sie w listopadzie, oktawalne przez osiem dni od dnia Wszystkich Świętych (często połączone z nabożeństwem różańcowym), a roczne – przez cały rok przed niedzielnymi mszami. zródło: wikipedia

 W naszej parafii mamy wypominki LISTOPADOWE , odczytywane w tygodniu o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 9:30

 

W 2021r. NASTEPUJĄCE RODZINY  POLECAJĄ  

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU

SWOICH ZMARŁYCH:

+++++++++++++++++++++++++++++++++

  3, 16, 23, 29 listopada

  1. AKIŃCZA i GŁOWACKICH
  2. BAŃKOWSKICH
  3. BANUL
  4. BARTOSZEWICZÓW
  5. CIESIELSKICH
  6. DZIEWULSIEJ ELŻBIETY
  7. GIRUĆ
  8. JANUSZEWSKICH
  9. KOWALEWICZÓW
  10. KAPERZYŃSKICH
  11. KWELLÓW
  12. KASPRZYCKICH ALICJI i ROMANA
  13. KUPIECKICH
  14. KONOPIELKO
  15. KORBAŃSKICH
  16. KOŁODYŃSKICH
  17. LACHOWICZÓW
  18. ŁAGANOWSKICH
  19. ŁAZAR
  20. MICHALSKIEJ EWY
  21. MALISZEWSKICH
  22. MERCHEL
  23. MORAWSKIEJ URSZULI
  24. NOWAKÓW ANNY i WOJCIECHA
  25. OSTROWSKICH
  26. PODLIPSKICH
  27. PRZYBYLSKICH
  28. SIEBIELEC WANDY
  29. SAMSELÓW
  30. SZCZEPAŃSKIEJ JANINY
  31. STARCZYKÓW
  32. STOLARSKICH TERESY i WŁADYSŁAWA
  33. SPERCZYŃSKICH

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++

   4, 15, 17, 30 listopada

  1. BORKOWSKICH
  2. BIENENDA HUBERTA i KRYSTYNY
  3. CHUDZIKÓW
  4. CICHOŃSKICH
  5. DURCZAKÓW
  6. DUBEL-MIKULSKICH
  7. FRĄCZEK
  8. GRODEK
  9. GROMELSKICH
  10. GRZMOCIŃSKICH i STAPUREWICZÓW
  11. IDZIKOWSKICH
  12. JANCZEWSKICJ MAŁGORZATY
  13. KOLCZYŃSKICEJ BARBARY
  14. KIJEWSKICH i TAPEK
  15. KUŁAKOWSKICH
  16. MICHALCZEWSKICH
  17. MALEC ANNY i EDMUNDA
  18. MARKOWSKICH
  19. MAZUREK-ANSZCZAK
  20. NIZIELSKIEJ ELŻBIETY
  21. ORZECHOWSKICH
  22. OSTROWSKICH NJAM
  23. PAWŁOWSKICH WIESŁAWY I BERNARDA
  24. PODSIADLIKOWSKICH
  25. ROJEK
  26. SZATKOWSKIEJ DANUTY
  27. SOKOŁOWSKICH
  28. SOBOLEWSKICH
  29. STOLARSKICH
  30. WIECH ANTONIEGO
  31. ZIELAŃSKICH
  32. ZABOROWSKICH

 ++++++++++++++++++++++++++++++

 5, 14, 18, 24 listopada

  1. BIGOSZEWSKIEJ ANNY
  2. BUBEŁA
  3. BOROWSKIEJ ANNY
  4. CICHYCH
  5. CZESCHLA JANINY
  6. CHMIELEWSKICH
  7. GĄDEK JOANNY i LASKOWSKIEJ MARII
  8. GŁUSIEC
  9. GOLONKA
  10. JANUSZKIEWICZÓW
  11. JAKUBOWSKICH SABINY i ANDRZEJA
  12. KAYS ANNY
  13. KOZŁOWSKICH ALINY i STANISŁAWA
  14. KOPKA
  15. KAROLIKÓW
  16. LASKOWSKICH
  17. MĄDZELEWSKICH
  18. MACIUSZKÓW
  19. NOWAKOWSKICH BEATY i DARIUSZA
  20. NOWAKOWSKICH
  21. PIETKIEWICZÓW
  22. PIKUTOWSKICH
  23. PILARSKIEJ TERESY
  24. STOJEK DOROTY
  25. SZTABIŃSKICH
  26. SZTYCHMILERÓW
  27. SZYDŁOWSKICH
  28. STEPPUHN
  29. SZENFELDÓW
  30. SIOTKOWSKIEJ WIESŁAWY
  31. WORNOWSKICH

  +++++++++++++++++++++++++++++++

    6, 12, 19, 25 listopada

  1. BARANOWSKICH
  2. CZAPULÓW
  3. DESZCZYŃSKICH
  4. DĄBROWSKICH
  5. DYBIŃSKICH
  6. DZIAK
  7. GOGOLEWSKICH
  8. JUROŁAJĆ J.K.
  9. KULIG
  10. KIJEWSKICH
  11. LEŚNIEWSKIEJ ZOFII
  12. LIPIŃSKICH
  13. MAZURUKÓW
  14. MALEC IRENY
  15. MOŚCIANÓW i MATIAKÓW
  16. NAŁĘCZ HANNY
  17. OLEJNICZAKÓW
  18. RUTKOWSKICH
  19. SIROJCIÓW
  20. SOBOLEWSKICH
  21. SKOWASZ
  22. SITARSKICH
  23. SZEWCZAKÓW
  24. SZAGAŁÓW
  25. SZOSTAKÓW / z Bartążka/
  26. SZYMANOWICZ – SALAMON
  27. SZARNOWSKIEJ TERESY
  28. WITKOWSKICH
  29. WOJTKOWIAK- MĄCZKA
  30. WIŚNIEWSKIEJ ELŻBIETY
  31. WOJTKIEWICZ EWY i WIESŁAWA
  32. ZAPADKI ROMANA i HALINY

   ++++++++++++++++++++++++++++++

  7, 13, 20, 26 listopada

  1. BOŻYCZKO
  2. BURZYŃSKICH
  3. BATOKÓW
  4. BIRKOSÓW
  5. DUDEK
  6. GNIEDZIEJKÓW
  7. JAWOROWSKICH
  8. JASIUCZENIA IZABELI i JACKA
  9. KARTASIŃSKICH A i T
  10. KOSACKICH
  11. KNAUTÓW
  12. KWINTÓW
  13. KĘPCZYKÓW
  14. KOŁAKOWSKICH ANETY i GRZEGORZA
  15. NEUMANN AGATA i ROMAN
  16. PŁOCHARCZYKÓW
  17. PIECH RENATY
  18. PŁOCIENNICZAK
  19. PROLEJKO
  20. RACŁAWÓW
  21. RUSZCZYKÓW
  22. SATŁAWA
  23. SIROJCIÓW
  24. SZYDLIKÓW
  25. SZATKOWSKICH
  26. ŚWIERCZÓW
  27. ŚLIWIŃSKICH MAGDALENY i MARIUSZA
  28. WASILEWSKICH WIOLI i BOGUSIA
  29. WOJCIECHOWSKICH
  30. ZAKRZEWSKICH
  31. ZAJKOWSKICH
  32. ZIELIŃSKICH
  33. ŻELAZNYCH

 +++++++++++++++++++++++++++++++

    8, 11, 21, 27 listopada

  1. BAL / z Rusi /
  2. BARTNIK KONRADA
  3. BOGDANOWICZÓW
  4. CHACHULSKICH
  5. CZYŻEWSKICH
  6. DANIELEWICZ i GABIŃSKICH
  7. DOBRZYŃSKICH
  8. FALKOWSKICH
  9. GWIZDAŁÓW
  10. HOŁUB
  11. IDZIKOWSKICH AGNIESZKI i ANDRZEJA
  12. JASIUCZENIA
  13. JAŁYŃSKICH
  14. JASIUCZENIA MARKA
  15. JASIUCZENIA AGNIESZKI i ARKA
  16. KOTULAKÓW
  17. KARTASIŃSKIEJ JADWIGI
  18. KRYGIER E i A
  19. LESZCZYŃSKICH MARII i KRZYSZTOFA
  20. NOWAKÓW MARII i RYSZARDA
  21. NOWICKICH
  22. OSTROWSKICH
  23. PRUSINOWSKICH
  24. SMOLIŃSKICH
  25. SZCZEPAŃSKICH
  26. SĘK GRAŻYNY i KRZYSZTOFA
  27. WITCZAKÓW
  28. WASIEK
  29. TURCZYNÓW
  30. ZALEWSKICH
  31. ŻYŁKA

 +++++++++++++++++++++++++++++++

     9, 10, 22, 28  listopada

  1. BSDUREK
  2. BIEGAŃSKICH
  3. BIEŃKOWSKICH
  4. BŁASZCZAKÓW i SZCZEPANIAK
  5. DEPTUŁA-CEBULA
  6. FIEDOROWICZÓW
  7. GRANKOWSKICH A i R
  8. HADZIEWICZA JÓZEFA
  9. JACKOWSKIEJ BEATY
  10. KIRSZKI JAROSŁAWA
  11. KARPOWICZÓW
  12. KISIELEWSKICH
  13. KUCZYŃSKICH
  14. KARDAHS
  15. KURZYCH
  16. KWAS
  17. KIEJDO
  18. KORWIN-ROMEJKO
  19. MŁOT
  20. MIKULEWICZÓW
  21. NOWAKÓW ALICJI i EDMUNDA
  22. PIÓRKOWSKICH
  23. RZETELSKICH
  24. RZESZUTEK
  25. RATAJCZAK LUCYNY
  26. ROTKIEWICZÓW ZOFII i TADEUSZA
  27. SUCHARSKICH
  28. SEKUŁÓW
  29. STOLARSKICH ELŻBIETY i KAZIMIERZA
  30. SMOKÓW i PASZKIEWICZÓW
  31. SZOSTAK WERONIKI i ZBIGNIEWA
  32. WOJARSKICH ELŻBIETY i TADEUSZA
  33. WRÓBLEWSKIEJ KATARZYNY

                              +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++