Wypominki ad. 2016r.- Modlitwa za zmałych

Wypominki

 

1. W  2016r. NASTĘPUJĄCE RODZINY  POLECAJĄ  BOŻEMU MIŁOSIERDZIU  DUSZE ZMARŁYCH:

  1. AKIŃCZA. S
  2. BARTNIK K.
  3. CZAPULÓW
  4. DONAKIEWICZ J.
  5. FALKOWSKICH
  6. GROMELSKICH
  7. HADZIEWICZ J.
  8. JAWOROWSKICH
  9. IDZIKOWSKICH T. M
  10. KARDAHS
  11. KOCH
  12. KWAS
  13. KAYS A.
  14. LESZCZYŃSKICH
  15. MERCHEL
  16. MICHALSKA E.
  17. NOWAK, MIŁOŚ
  18. OSTROWSKICH M i M.
  19. PUZYNO
  20. PIONTEK
  21. PROLEJKO
  22. ROSOCHACKICH
  23. RZESZUTEK
  24. SIROJĆ
  25. SPERCZYŃSKICH
  26. SOBOLEWSKICH
  27. SIWKIEWICZ
  28. SMOK
  29. SARWIŃSKICH
  30. STOJEK
  31. SZATKOWSKICH
  32. STOLARSKI K. E.
  33. SZENFELD
  34. ŚWIERCZ
  35. TYBURSKICH
  36. TURCZYN
  37. WRÓBLEWSKICH
  38. ZAPADKA U.
  39. ZWOLIŃSKICH
  40. ŻYŁKA

 3, 8, 13, 18, 23, 28 XI  /w tygodniu 17:30 w  niedziele 9:30 /

 

2.W 2016r. NASTĘPUJĄCE RODZINY  POLECAJĄ BOŻEMU MIŁOSIERDZIU DUSZE ZMARŁYCH:

  1. AMBROCHOWICZ U.
  2. BARTKOWSKICH 
  3. BARTOSZEWICZÓW
  4. BIENENDÓW
  5. CICHOŃSKICH
  6. CZESCHLA H. J.
  7. CHUDZIKÓW
  8. CHACHULSKICH
  9. DEPTUŁÓW
  10. DANIELAKÓW
  11. FIEDOROWICZÓW
  12. GWIZDAŁÓW
  13. GRANKOWSKICH
  14. JAKUBOWSKICH A. S.
  15. JANCZEWSKIEJ M.
  16. KOLCZYŃSKIEJ B.
  17. KIJEWSKICH
  18. KOWALCZUK Z.
  19. KASPRZYCKICH A.R.
  20. KARASZEWSKA Z.
  21. KAMIŃSKICH
  22. KOZICKICH I KOŁAKOWSKICH
  23. KAPERZYŃSKICH
  24. KNAUTÓW
  25. LEWANDOWSKICH
  26. MYŚLIWCZYK
  27. MOŚCIAN E.
  28. MACIUSZKÓW
  29. NEUMANNÓW
  30. NAŁĘCZ
  31. OSTROWSKICH
  32. PIECHÓW
  33. PIKUTOWSKICH
  34. PILARSKICH
  35. POPIELARCZYKÓW
  36. RYDZ
  37. ROJEK
  38. SZOSTAKÓW B.W.
  39. SMOLIŃSKICH
  40. SKUZA
  41. ŚWIERCZ
  42. TAŃSKICH i LIPSKICH

 4, 9, 14, 19, 24, 29 XI  / w tygodniu 17:30,    niedziela  9:30 /

 

3.W 2016r. NASTĘPUJĄCE RODZINY  POLECAJĄ  BOŻEMU MIŁOSIERDZIU DUSZE ZMARŁYCH:

  1. Bsdurek
  2. BIRKOSÓW
  3. BORKOWSKICH
  4. BIEŃKOWSKICH
  5. CISZEWSKICH
  6. CIESIELSKICH
  7. DOMURAD
  8. FRĄCZEK
  9. GULBICKICH
  10. GŁUŚCÓW
  11. JASIUCZENIA M.
  12. JANUSZKIEWICZ
  13. KOZŁOWSCY S i A.
  14. KORBANISKICH A i F.
  15. KOKORNIAK
  16. KISIELEWSKICH
  17. KUCZYŃSKICH
  18. KRYGIER E i A
  19. KARTASIŃSKA J.
  20. KOPKA
  21. KOTULAKÓW
  22. KIRSZKA
  23. KALINOWSKICH
  24. KOŁAKOWSKICH A i G.
  25. LEŚNIEWSKIEJ Z.
  26. MALEC A i E.
  27. MOŚCIAN R.
  28. NOWAKÓW M i R.
  29. PAWŁOWSKICH A i W.
  30. ROICKICH
  31. SCHULZ
  32. SĘK
  33. STEPPUHN
  34. STARCZYK
  35. TAPEK
  36. WORNOWSKICH
  37. WIŚNIEWSCY K i E.
  38. ZAJKOWSKICH
  39. ZIELIŃSKICH
  40. ZAŁĘSKICH
  41. ZBRÓG

  5, 10, 15, 20, 25, 30 XI   /w tygodniu 17:30,   niedziela  9:30 /

 

4.W 2016r. NASTĘPUJĄCE RODZINY POLECAJĄ  BOŻEMU MIŁOSIERDZIU DUSZE ZMARŁYCH:

  1. BUBEŁA
  2. BOCHEŃCZAK
  3. BARTNIK S.
  4. CHMIELEWSKICH
  5. CZYŻEWSKICH
  6. FIJOŁEK
  7. GODLEWSKICH i PUCHNIARSKICH
  8. GIRUĆ
  9. GNIEDZIEJKÓW
  10. GDOWIKÓW i LACHOWICZÓW
  11. HANOWSKICH – ANUT
  12. JUROŁAJĆ
  13. KORGÓL
  14. KARTASIŃSKICH CZ. W i U.
  15. KARPOWICZ
  16. KARTASIŃSKICH
  17. KOSACKICH
  18. KUPIECKICH
  19. LESZCZYŃSKICH
  20. MOŚCIAN P i M.
  21. MALEC H.
  22. MARCINOWSKICH
  23. MĄDZELEWSKICH
  24. MATIAK A.
  25. NEUMANN R i A.
  26. NOWICKICH
  27. NOWICKICH, BAŁDYGA
  28. PIETKIEWICZÓW
  29. PRUSINOWSKICH
  30. PAWŁOWSKICH A i M.
  31. PIÓRKOWSKICH
  32. ROTKIEWICZÓW Z i T.
  33. ROMANOWSKICH
  34. SZCZEPKOWSKICH
  35. SIOTKOWSKICH
  36. STOLARSKICH W i T.
  37. SZAGAŁÓW
  38. TARKA E i Z.
  39. WOJTKIEWICZÓW
  40. WOJCIECHOWSKICH
  41. WOJARSKICH
  42. ZAPADKA H i R.

 6, 11, 16, 21, 26, XI   /w tygodniu 17:30   w  niedziele 9:30 /

5.W 2016r. NASTĘPUJĄCE RODZINY POLECAJĄ BOŻEMU MIŁOSIERDZIU DUSZE ZMARŁYCH:

  1. BLIMÓW
  2. BÓLÓW
  3. BAŁDYGÓW
  4. BANUL
  5. EJDYS
  6. GRODEK
  7. JOSŁOWSKICH
  8. JAWOROWSKICH i ŻEBROWSKICH
  9. JURENKO
  10. JACK i JASIUCZENIA
  11. JASIONEK
  12. JANCZEWSKICH
  13. JASIUCZENIA / z RUSI /
  14. KRYSYNÓW
  15. KORWIN
  16. KARTANOWICZÓW
  17. KISIEL G.
  18. KOTOWSKICH
  19. KEUCHEL
  20. KŁOSOWSKICH
  21. MAZUREK J.
  22. MORAWSKIEJ U.
  23. MALEC IRENY z Grzegorzem i Agnieszką
  24. NIZIELSKA E.
  25. PLESKACZ
  26. POTRZUSKA A.
  27. PODSIADLIKOWSKICH
  28. RUTKOWSKICH
  29. RADASZEWSKICH
  30. SCHULZ
  31. SZARNOWSKICH
  32. SUCHARSKICH
  33. SEKUŁÓW
  34. SZOSTAK W i Z.
  35. SCHULZ I.
  36. SYPNIEWSKICH
  37. SOBOLEWSKICH
  38. SZMURŁO
  39. SZMIGIEL
  40. TROJANOWSKICH
  41. WIECH A.
  42. WAŚNIEWSKICH i PIOTROWSKICH
  43. WASIEK

7, 12, 17, 22, 27 XI /w tygodniu 17:30   w  niedziele 9:30 /