Modlitwa za zmarłych – wypominki

Wypominki (na Górnym Śląsku zalecki) – forma modlitwy błagalnej za zmarłych, polegająca na wyczytywaniu ich imion.

Wyróżnia się wypominki jednorazowe,LISTOPADOWE, oktawalne i roczne. Bywają też półroczne i kwartalne. Wypominki jednorazowe odczytuje się na cmentarzu, LISTOPADOWE  odczytuje sie w listopadzie, oktawalne przez osiem dni od dnia Wszystkich Świętych (często połączone z nabożeństwem różańcowym), a roczne – przez cały rok przed niedzielnymi mszami.

zródło: wikipedia

 

W  2020r.  NASTEPUJĄCE RODZINY / OSOBY / POLECAJĄ

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU

 ZMARŁYCH:

 3, 16, 17, 30 XI

  1. BANUL
  2. BIGOSZEWSKICH
  3. CICHOŃSKICH
  4. DURCZAK
  5. DANAKIEWICZ JANINY
  6. FRĄCZEK
  7. GIRUĆ IRENY
  8. JANUSZKIEWICZ
  9. JASIUCZENIA MARKA
  10. KOZŁOWSKICH ALICJI i STANISŁAWA
  11. KAYS ANNY
  12. KOLCZYŃSKICEJ BARBARY
  13. KUPIECKICH
  14. KWINT
  15. LESZCZYŃSKIEGO KRZYSZTOFA
  16. MAZUREK JANINY
  17. MICHALSKIEJ EWA
  18. STARCZYK
  19. STOLARSKIEJ TERESY
  20. STAPUREWICZ i GRZMOCIŃSKICH
  21. WOJARSKICH
  22. WORNOWSKICH
  23. WIECH ANTONIEGO

       xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 4, 15, 18, 29 XI   

  1. BIEŃKOWSKICH
  2. BOROWSKIEJ ANNY
  3. BOCHEŃCZAKÓW
  4. CHMIELEWSKICH
  5. DZIEWULSKIEJ ELŻBIETY
  6. DĄBROWSKICH
  7. FOLGA
  8. GOLONKA
  9. IDZIKOWSKICH
  10. ORŁOWSKICH, DZIKOWSKICH i GAWROŃSKICH
  11. PILARSKIEJ TERESY
  12. PAWŁOWSKICH W i B
  13. RZETELSKICH
  14. ROGOZIŃSKICH
  15. SAMSELÓW
  16. STEPPUHNÓW
  17. STOLARSKICH KAZIMIERZA i ELŻBIETY
  18. SWEBOCKICH
  19. SZATKOWSKICH
  20. SZTELMAN
  21. WOJCIECHOWSKICH
  22. WITKOWSKICH
  23. WASIEK
  24. ZALEWSKICH

         xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                                                                       

5, 14, 19, 28  XI  

  1. BAL
  2. CHUDZIKÓW
  3. CZESCHLA JANINA
  4. DYBIŃSKICH
  5. DANIELEWICZ i GABIŃSKICH
  6. GROMELSKICH
  7. GRODEK
  8. GŁUŚCÓW
  9. JAŁYŃSKICH
  10. JASIUCZENIA IZABELA i JACEK
  11. KĘPCZYK i ŻEGLIŃSKICH
  12. KORBAŃSKICH
  13. KONOPIELKO
  14. KOŁAKOWSKICH A i G
  15. KARTASIŃSKICH A i T
  16. KUCZYŃSKICH
  17. MALUCHNIK
  18. NOSARZEWSKICH
  19. OSTROWSKICH M i M
  20. PAWŁOWSKICH M i A
  21. ROJEK
  22. ROTKIEWICZÓW Z i T
  23. SĘK GRAZYNA I KRZYSZTOF

        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

      6, 13, 20, 27  XI

  1. AKIŃCZA
  2. BAŃKOWSKICH
  3. KARPOWICZÓW
  4. KOŁODYŃSKICH
  5. KASPRZYCKICH A i R
  6. LACHOWICZÓW
  7. LESZCZYŃSKICH
  8. MACIUSZKÓW
  9. MIŁOŚ i NOWAK
  10. MALINOWSKICH i BACHANEK
  11. PIECH RENATY
  12. PŁOCHARCZYKÓW
  13. PROLEJKO H i Ł
  14. POCHMARA
  15. POTRZYSKA ANIELA
  16. RUTKOWSKICH
  17. STOLARSKICH
  18. SCHULZ INGEBORG
  19. SIROJĆ
  20. SZARNOWSKIEJ TERESY
  21. SZYDŁOWSKICH
  22. WISZNIEWSKICH
  23. WOJTKIEWICZÓW i WORONKO
  24. ŻYŁKA i NISZCZAK

           xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

     7, 12, 21, 26 XI

  1. DOBRZYŃSKICH
  2. DEPTUŁA-CEBULA
  3. GRANKOWSKICH
  4. HADZIEWICZA JÓZEFA
  5. JASIUCZENIA
  6. KARDAHS
  7. KAROLIKÓW
  8. KOSOWSKICH
  9. LEŚNIEWSKIEJ ZOFII
  10. MIODUSZEWSKICH
  11. NEUMANN A i R
  12. NOWAK RYSZARD i MARIA
  13. PRZEPÓRA z NYSY
  14. ROICKICH
  15. SPERCZYŃSKICH
  16. SZOSTAK WERONIKA i ZBIGNIEW
  17. SZYDLIK
  18. SZENFELD
  19. SZATKOWSKIEJ DANUTY
  20. TURCZYN
  21. ZAJKOWSKICH
  22. ZARZYCKICH
  23. ZAKRZEWSKICH

            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

           8, 11, 22, 25 XI

  1. BUBEŁA
  2. BARTNIK KONRADA
  3. CIESIELSKICH
  4. CZYŻEWSKICH
  5. DUMALSKICH
  6. FALKOWSKICH
  7. HOŁUB
  8. JACKOWSKICH
  9. KIJEWSKICH
  10. KOPKA
  11. KEUCHEL
  12. KARTASIŃSKIEJ JADWIGI
  13. LEWANDOWSKICH
  14. MALEC ANNY i EDMUNDA
  15. MAZUREK
  16. MOŚCIAN – KOPEĆ
  17. PIETKIEWICZÓW
  18. PRUSINOWSCY ANDRZEJ i TERESA
  19. PRZĄDAK ARCHACKICH
  20. SZOSTAK z BARTĄŻKA
  21. SITARSKICH
  22. SZTYCHMILERÓW
  23. ŚLIWIŃSKICH
  24. WRÓBLEWSKIEJ KATARZYNY
  25. ZAPADKA HALINY i ROMANA

                 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 9, 10, 23, 24 XI    

  1. BORKOWSKICH
  2. BOŻYCZKO i KUCZYŃSKICH
  3. CHACHULSKICH
  4. DOMURAD
  5. GNIEDZIEJKO
  6. GUŁA i RASZEWSKICH
  7. JANCZEWSKIEJ MAŁGORZATY
  8. JUROŁAJĆ JOLANTY i KRZYSZTOFA
  9. KWELLÓW
  10. KNAUT
  11. KAPERZYŃSKICH
  12. KUŁAKOWSKICH
  13. MARKOWSKICH
  14. MALEC IRENY
  15. PODSIADLIKOWSKICH E i J
  16. PIÓRKOWSKICH
  17. RUSZCZYK
  18. RUCH
  19. STOJEK DOROTY
  20. SMOIŃSKICH
  21. SOBOLEWSKICH
  22. SUCHARSKICH
  23. TUROS
  24. WIŚNIEWSKICH K i E
  25. ZABOROWSKICH

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx