Gminna komunikacja publiczna

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem od dnia 18 listopada br. Gminnej Komunikacji Publicznej, pragnę poinformować, że  dowozem dzieci do szkół, w okresie przejściowym tj. od 18 do 30 listopada br. będzie zajmował się również dotychczasowy przewoźnik. Tym samym dzieci we wskazanym okresie mogą korzystać
z obydwu form transportu. Podkreślam jednakże, że jest to tylko czasowe rozwiązanie w okresie przejściowym.

Od 1 grudnia br. funkcjonować będzie tylko i wyłącznie Gminna Komunikacja Publiczna.

Zachęcam więc Państwa do korzystania z gminnej komunikacji i prosze, aby w okresie przejściowym zapoznać dzieci z zasadami jej funkcjonowania. Ten czas pozwoli na przygotowanie Naszych dzieci do korzystania
z gminnych autobusów.

Jednocześnie proszę o śledzenie strony https://www.stawiguda.pl/komunikacja, na której umieszczane są  rozkłady jazdy linii S1,S3,S4,S5 oraz wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania Gminnej Komunikacji Publicznej.

Michał Kontraktowicz

Wójt Gminy Stawiguda

Pobierz Plik (PDF, 17.36MB)