I. Komunia Święta

 

Znalezione obrazy dla zapytania pierwsza komunia obraz

PIERWSZA KOMUNIA 

Szanowni rodzice i opiekunowie przekazuję Wam informacja odnośnie Pierwszej Komunii w naszej Parafii

Uwaga rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Po spotkaniu w minioną sobotę / 2 maja 2020 r. / ustaliliśmy co następuje:

Ustaliliśmy dwa terminy  I Komunii, i tak

 1. Termin pierwszy

I Komunia dzieci odbędzie się 27 września 2020 r. o godzinie 12 :00

Termin drugi / dwie daty /

23 maja 2021 r. godz. 12:00 i 30 maja 2021 r. god. 12:00

1.Rodzice, których dzieci, miały przystapić w tym roku do I komuni, a zdecydowali, że przystapią  w przyszym roku maja wybór daty I komunii tj. 23 maja 2021r. godz. 12:00 lub 30 maja 2021r. godz. 12:00 / ps. dotyczy tylko tych dzieci /.

2.Terminy I Komunii dla dzieci, które planowo I komunie maja w przyszłym roku /2021/ ze szkoły podstawowej w Rusi filia Bartag.
Klasa 2b oraz 2d23.05.2021r. god. 12:00
Klasa 2a, 2c oraz 2e30.05.2021r. godz. 12:00

 

3. Alby / dotyczy dzieci przystępujących do I komunii 27 wrzesnia 2020 godz. 12:00.

Cena alby dla dziewczynki i chłopca – 150 zł.

Lista dzieci do pierwszej komunii   /80 osoby /, w terminie 27 września 2020 godz. 12:00

A Dzieci, którym rodzice proszą o zamówienie alby.

B Dzieci posiadające albę własną.

Lista – A

  1. BOGUTA  DAWID
  2. BOBOHACZEK JAN
  3. BARNA ANNA
  4. CZAJA DAMIAN
  5. CIESIELSKA JULIA
  6. CECOT REMIGIUSZDOMAŃSKA NADIA
  7. DĄBROWSKA ALEKSANDRA
  8. FALJIEWSKA MAIA
  9. GĄSIOROWSKI ADAM
  10. GRALEWICZ ALEKSANDER
  11. GNIADEK MIŁOSZ
  12. JASIŃSKI JAKUB
  13. JASIŃSKA MARIKA
  14. JASIUCZENIA LENA
  15. JASIŃSKA PATRYCJA
  16. KONDRACKI NATAN
  17. KWIATKOWSKI IGOR
  18. WIKTOR KWIATKOWSKI
  19. KAMIŃSKI KORNELIUSZ
  20. LUBASZEWSKA DARIA
  21. MARKUSZEWSKI WIKTOR
  22. MERCHEL ZUZANNA
  23. MOLESTAK SZYMON
  24. MAJEWSKI KRZYSZTOF
  25. MATUSIAK JULIA
  26. MIKOŁAJCZY KORNELIA
  27. NAWORSKA ZOFIA
  28. OLENDER IRENEUSZ
  29. OLENDER RADOSŁAW
  30. OSTROWSKA JULIA
  31. OLSZEWSKA LAURA
  32. ORŁOWSKA ALICJA
  33. PYŚK TOMASZ
  34. PODWOJEWSKI SZYMON
  35. PANUŚ ALEKSANDER
  36. PRZECISZEWSKI JAKUB
  37. PAJĄK AMELIA
  38. RUDZKA NINA
  39. ROSIŃSKA JULIA
  40. SZATKOWSKA AGATA
  41. SOŁTYSIAK AGNIESZKA
  42. SUSKI BARTOSZ
  43. SIWIK ZUZANNA
  44. SKOWROŃSKI ARKADIUSZ PIOTR
  45. TRZCIŃSKI MACIEJ
  46. TAMOŃ MATEUSZ
  47. ZASZEWSKA NADIA
  48. ŻYCKA WIKTORIA

 

Lista- B

  1. BOGDAŃSKI KAJETAN
  2. BARTKOWIAK ANNA
  3. BRZEZIŃSKI MICHAŁ
  4. CZYŻEWSKI MICHAŁ
  5. DĄBROWSKA MAJA
  6. FEDEJKO MIKOŁAJ
  7. GNIADEK MATEUSZ
  8. GADZIŃSKI MAKSYMILIAN
  9. GILEWICZ ANTONINA
  10. HELBRECHT LENA
  11. LANGOWSKA LENA
  12. JASTRZĘBSKI KACPER
  13. KIERDEJKO MAJA
  14. KROGULEC ALEKSANDER
  15. KUCHARSKA KORNELIA
  16. KUCIŃSKA OLIWIA
  17. KRZEMIENIEWSKI JAKUB
  18. KORDAN MICHAŁ
  19. KOŁECKA NATASZA
  20. LEWICKI TOMASZ
  21. MIGURA JULIA
  22. NAGIEWICZ MARYSIA
  23. RADZIKOWSKA DOMINIKA
  24. ROGULSKA JULIA
  25. SKWIERAWSKI SZYMON
  26. SAWICKI KACPER
  27. SCHLUETER LENA
  28. WIATR ZUZANNA
  29. WOJCIECHOWSKI JAKUB FILIP
  30. WYSOCKI DOMINIK
  31. ZIELAZIŃSKI KAROL
  32. ZIELIŃSKI JAKUB