Wielkanoc 2023

Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał!

Niech ta prawda naszej wiary da każdemu z Was nadzieję, której tak często dziś nam brakuje. Niech prawda pustego grobu wzmacnia wiarę każdej i każdego z Was i rozpala wzajemną miłość w Waszych rodzinach.

Niech zmartwychwstały Zbawiciel obudzi w każdym to, co uśpione i ożywi to, co martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi Was przez życie doczesne do wieczności.

Życzymy wszystkim parafianom i gościom pokoju w sercu i na zewnątrz, wzajemnej zgody i życzliwości, niech nasz Pan, który pokonał śmierć da każdemu z Was moc do pokonywania własnych słabości i trudów dnia codziennego, niech będzie dla każdego mocą i drogowskazem w codziennym życiu. Wszystkim życzymy dobrego radosnego Alleluja.

Gościom przybyłym do naszej parafii życzymy serdecznych spotkań z najbliższymi, niech Zmartwychwstały Jezus wszystkim obficie błogosławi.

Wasi Duszpasterze